Дошка підлоги

11-1-2016

Дошка підлогиДошка підлоги або як ще називають — підлогова дошка — класичний матеріал для підлогового покриття, який використовувався нашими предками, і який так само популярний зараз. Хочеться помітить що в наш час дошка для підлоги отримала різні модернізації, що значно поліпшило ефективність її використання в покритті підлоги. Тут гврні ціни на Доска пола високої якості.

Дошка для підлоги — матеріал який додасть вашому інтер’єру як чудовий краєвид так позитивні враження. Підлога, виконаний з дошки, завжди надає атфосферу домашнього затишку.
Дошка підлоги — має спеціальні пази для кріплення з одного боку і гребінь, з іншого, для зручної фіксації між собою. Для уникнення жолоблення при передамах вологості або температурних перепадах, передбачені выямки на внутрішній боку, з допомогою даних виямок знімається напруга дошки.

Ширина: 130 (135) мм
Товщина: 35 мм
Довжина: 4000 (4500) мм

Самий популярний матеріал для виготовлення дошки — це хвойні дерева але іноді можуть використовуватися і листьевые. Особливістю для твердих порід деревини, є те що дошку потрібно покривати декількома шарами спеціальним лако-фарбовим покриттям.

Дошка підлоги, ціна на яку формується, виходячи з породи, сорту деревини, розміру і коефіцієнта сушіння, надходить у продаж, вже повністю готовою до застосування. Так що, ви можете без побоювань купити дошку підлоги в нашій компанії при цьому отримавши кваліфіковану консультацію менеджера.