Как правильно утеплить фасады

1-15-2017

Хочу порекомендовать Вам сайт по http://uteplenie.dp.ua/uteplenie-fasadov-dnepropetrovsk-tsena.html

утепления

Коли при проведенні ремонтних робіт приходить черга утеплення фасаду, неминуче виникає необхідність вибору придатного для цих цілей матеріалу. Сучасний будівельний ринок здатний запропонувати безліч варіантів і визначитися буває досить складно. Однак варто знати, що існує матеріал, який підходить в більшості випадків. Цим матеріалом є пінопласт. Він володіє хорошими експлуатаційними характеристиками і досить простий в монтажі. Тим не менш, питання як правильно повинно проводитися утеплення фасаду пінопластом своїми руками вимагає окремого розгляду. Про це піде мова далі.

Варто зазначити, що суть теплоізоляції полягає в тому, щоб захистити приміщення від вільної циркуляції повітря. В результаті проведених робіт холод не буде проникати всередину приміщення, а тепло, навпаки, буде затримуватися всередині. Пінопласт, завдяки своїй структурі підходить для цих цілей просто ідеально. Він володіє наступними властивостями:
Має дуже малу вагу, а значить, не буде надавати додаткового навантаження на стіни і фундамент.
Не вимагає застосування спеціальних інструментів або техніки, що здешевлює роботу.
Несприйнятливий до впливу води.
На пінопласті не утворюється цвіль.
З матеріалом легко працювати.
Пінопласт широко застосовується для утеплення

Крім цього, матеріал досить поширений і порівняно дешевий, простий в монтажі, що робить його доступним для широкого кола споживачів. Перелічені риси є характерними для даного матеріалу і дозволяють говорити про нього, як про досить прийнятному варіанті для більшості випадків.
Зверніть увагу! Для того щоб повною мірою розуміти, як утеплити фасад будинку пінопластом важливо знати, що роботи найкраще розділити на кілька окремих етапів і проводити їх по черзі. Такий підхід дозволить не упустити важливих моментів і провести всі роботи на належному рівні.
Підготовка
Видалення старої фарби перед утепленням

Починати, як і завжди, краще з підготовки. Тут мається на увазі не тільки закупівля необхідної кількості матеріалу і інструментів, але і підготовка поверхні стін фасаду до монтажу. Справа в тому, що утеплення пінопластом вимагає дотримання ряду обов’язкових правил, одним з яких є максимальна рівність поверхні. Якщо на стінах мають місце які-небудь опуклості начебто патьоків розчину або стирання елементів кріплення, то їх необхідно неодмінно прибрати. Якщо є дефекти поверхні зворотного характеру, тобто тріщини або вм’ятини, то їх необхідно неодмінно зашпаклювати. Важливим є і те, що поверхні, передбачувані до монтажу утеплювача повинні бути оброблені грунтовкою для кращої адгезії клейового розчину, що застосовується при монтажі.
Монтаж пінопласту
Утеплення фасаду будинку пінопластом

Коли всі підготовчі етапи робіт будуть завершені, можна приступати до монтажу утеплювача. Проводити роботи краще всього наступним чином:
Спочатку необхідно відзначити нижню лінію, по якій доведеться орієнтувати нижній край першого ряду пінопластових плит. Для цього потрібно з одного боку стіни вкрутити шуруп, а другий – ввернути з іншого краю стіни на одному рівні з першим, після чого, для наочності, з’єднати їх за допомогою шнура. Горизонтальність необхідно проконтролювати за допомогою рівня.
Потім по цій лінії кріпиться стартова L-планка, яка буде служити опорою для нижнього і наступних рядів пінопласту.
Далі можна починати кріплення самих пінопластових плит. Для цього на них наноситься спеціальний клейовий склад. Готується він у відповідності з інструкцією і наноситься простим шпателем.
Нижній ряд плит встановлюється на стартову планку. Починаючи від краю стіни, ставиться перший елемент, поряд з ним другий і так далі.
Другий ряд плит кріпиться поверх другого в шаховому порядку, як це зазвичай буває у випадку з цегляною кладкою. Всі наступні ряди укладаються аналогічним чином.
Для додаткової фіксації пінопластових плит застосовуються спеціальні кріпильні елементи з широкими капелюшками, нагадують парасольки. Кількість цих елементів розраховується із співвідношення: один парасольку на квадратний метр поверхні. Для оптимізації процесу забиваються елементи в місцях стиків.
Описаним вище способом обробляється вся площа поверхні стін. Як видно з викладеного матеріалу, утеплення стін пінопластовими плитами являє собою особливої складності.