Lol boost

6-18-2017

Завдяки нашому живому чат ви можете зв’язатися з бустер в будь-який час ви хочете. Питати про уточних, прихильності, або отримати кілька порад від них ніколи не було так просто. Знання ви отримаєте від цього, поліпшить вас в якості гравця. У нас найкращій lol boost.

Історія матчів
Завжди в курсі історії матч

Кожна гра для наших ракет-носіїв будуть збережені у вашому особистому історії матчу. Завдяки тому, що ви можете легко відстежувати прогрес в ваш профіль.

Live Data
Виберіть свої позиції і чемпіон

Ви можете вибрати чемпіон і позицію ви віддаєте перевагу, перш ніж почати замовлення! Таким чином, наші ракети-носії збираються їх, якщо це можливо пріоритет! Ми хочемо, щоб забезпечити кращий досвід можливим для наших клієнтів, ви можете також залишити записку з важливими проханнями або попросити бустер використовувати ваш Прізивателя заклинання комбінацію клавіш.

Усе ще не впевнені? Перевірте попередній перегляд нашої області членів! Ліга Легенд міжсезонних офіційно приземлився на полях справедливості! Існує багато змін, які матимуть вплив на гру, але в цьому немає нічого для наших ракет-носіїв! Ось відео резюме найбільш важливих аспектів гри, які будуть відрізнятися починаючи з сьогоднішнім днем