Продвижение сайта днепропетровск

3-2-2017

Кожен з цих пунктів і підпунктів внутрішньої оптимізації сайту докладно описано в моїй минулій статті:

Я не робив пункт «заповнюємо сайт контентом» (а він повинен був бути першим), так як припускаю, що на вашому сайті вже є кілька унікальних, корисних користувачам статей. Навіщо просувати сайт, якщо на ньому немає контенту?

2. Додаємо сайт в пошукові системи

Відмінно, у нас є цікавий сайт з декількома сторінками (а може бути вже з десятками або сотнями), який ми оптимізували під пошукові сайти. Наш сайт готовий до початку розкрутки. Насамперед, нам потрібно повідомити пошуковим системам про те, що в Інтернеті з’явився новий сайт, який не завадило б включити в пошукові бази, щоб користувачі могли його знайти. Продвижение сайта днепропетровск рекомендую

Ось посилання на сторінки додавання сайту в найбільш популярні пошукові системи:

URL Google
URL Яндексу
3. Реєстрація в каталогах

Після додавання сайту в пошукові системи, наступним кроком у розкрутці сайтів у мене завжди йде реєстрація в каталогах. Звичайно, ефект вже зовсім не той, що був років 8 тому, коли можна було прогнати сайт по невеликій базі каталогів і отримати ТИЦ 100 і навіть більше. Тепер каталоги для підняття ТИЦ неефективні, зате добре підходять для нарощування посилальної маси і підняття позицій сайту в пошукових системах по низькочастотним пошуковим запитам.

Ось кілька шанованих пошуковика каталогів сайтів, які потрапити дуже і дуже важко (але намагатися варто обов’язково):

Каталог DMOZ
Яндекс.Каталог
Каталог Mail.Ru

Для реєстрації сайту в тисячах (а при бажанні – в десятках тисяч) інших каталогів сайтів потрібно скористатися спеціалізованими програмами, сервісами, або послугами веб-майстрів. Вебмайстрів, які надають послуги прогону сайту по каталогах статей треба шукати на спеціалізованих форумах, таких як наш –webmasters.ru.

4. Додавання сайту в рейтинги

Якщо ваш сайт – блог, тоді варто додати його в рейтинги блогів. При додаванні сайту в рейтинги блогів ми отримуємо додаткову, часто індексований посилання на свій блог, а також можемо отримувати трохи додаткових відвідувачів. Особисто для мене рейтинги блогів завжди були стимулом, щоб розкручувати і розкручувати свій блог далі.

Ось невеликий список найбільш популярних рейтингів блогів:

Рейтинг блогів webmasters.ru
RatingBlogs від Олексія Терехова
BlogRate від Дімка
Рейтинг блогів від Дениса Ежелева
Dobrobot
BlogoTop
Рейтинг блогів від Ольги Іванової
TOP.PR-CY
Blogsdb.Ru

5. Додавання RSS-стрічки в каталоги RSS-стрічок

Додавши свою RSS-стрічку в каталоги RSS-стрічок, анонси матеріалів вашого сайту публікуватимуться в каталогах RSS-стрічок. Ви отримуєте додаткову посилання з іншого сайту, трохи відвідувачів після кожної публікації, а також повідомляєте пошуковим системам, що ви опублікували новий матеріал, не завадило б проіндексувати.

Список RSS-стрічок:

http://liverss.ru/
http://rssreader.ru/addfeed
http://www.plazoo.com/ru/addrss.asp
http://rssportal.ru/webmaster.php
http://litecat.com/?link=add
http://alfaru.com/rss/addrss.html
http://www.allfeed.net/addfeed.php

Сподіваюся, що ви не забули пропалити RSS-стрічку у своєму блозі через feedburner.com? Це необхідно зробити в обов’язковому порядку. Якщо у вас блог на WordPress, то раджу скористатися плагіном Feedburner Feedsmith.

6. Додаємо сайт в сервіси соціальних закладок

Навіть не знаю, навіщо я додаю цей пункт у статті про розкрутку сайтів. Сервіси соціальних закладок вже практично вичерпали себе. Єдине, що з них можна отримати кілька безкоштовних зворотних ссилочек. І далеко не факт, що вони проіндексує. В плані збільшення відвідуваності від сервісів соціальних закладок теж практично ніякої віддачі. Але, на всяк випадок, дам посилання на найбільш популярні сервіси, куди можна додати свій сайт.

BobrDobr.ru
MoeMesto.ru
Memori.ru
RuMarkz.ru
MyScoop.ru
Mister-Wong.ru

7. Додаємо сайт в сервіси питань і відповідей

Цей спосіб теж важко назвати розкручуванням сайту. В запитання та відповіді можна додати посилання на свій сайт, але вони все одно закриті від індексації тегами rel=»nofollow» і noindex. В плані залучення трафіку ці сервіси не особливо ефективні, можна навіть сказати практично марні, однак, якщо питання, на сторінці якого є посилання на ваш сайт потрапить в топ пошукових систем (а таке буває досить часто, так як сервіси питань і відповідей знаходяться на трастових ресурсах), то ви зможете регулярно отримувати по кілька чоловік в день на свій сайт. Ось кілька сервісів питань і відповідей:

Google
Mail.Ru

8. Реєструємося в панельках для вебмайстрів

Ну ось, ми вже проробили досить непогану частина роботи з розкручування сайту в пошукових системах. Тепер нам потрібно відстежувати индексируемость сайту пошуковими системами, його видимість, які виникають помилки і як їх виправити. Для цього нам необхідно додати наш новий сайт в панельки вебмайстрів пошуковиків Google, Яндекс і Bing.

Яндекс.Вебмастер

Після додавання сайту необхідно буде підтвердити, що ви є власником сайту. Як тільки зробите це (там досить проста процедура, зможете спостерігати за інформацією про вашому сайті.