Профессиональная разработка сайтов

7-25-2017

Нижче перераховані основні типи сайтів і ціни на їх розробку. Вартість на розробку сайту може змінюватися в залежності від ваших потреб і побажань. У нашій веб-студії зібрана команда однодумців і професіоналів своєї справи, тому ви можете замовити розробку ресурсу за готовим шаблоном або замовити створення нового і оригінального проекту за індивідуальним планом. Розробка і створення сайтів надається не тільки в Харкові, але й віддалено онлайн. У нас найкраща Профессиональная разработка сайтов.
ХІТ!
LANDING PAGE
від 7000 UAH
Термін изготовления9 днів
Веб-сторінка, основним завданням якої є збір контактних даних цільової аудиторії. Використовується для посилення ефективності реклами, збільшення аудиторії. Адаптивний дизайн Статистика сайту Форма зворотного зв’язку Галерея зображень Багатомовний сайт
ПОПУЛЯРНО!
WEB-САЙТ КОМПАНІЇ
від 10000 UAH
Термін изготовленияот 15 днів
Створення сайту компанії можна назвати представництвом в мережі. Даний ресурс можливо розробити так щоб він виконував не тільки роль довідника про компанії, анотації, але і функціонального офісу новинного або медійного центру.
Адаптивний дизайн Статистика сайту Форма зворотного зв’язку Галерея зображень Пошук по сайту Багатомовний сайт
ЗБІЛЬШ ПРОДАЖУ!
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
від 12000 UAH
Термін изготовления25 днів
Розробка онлайн магазину, метою якого є продаж товарів за допомогою мережі. Дозволяє користувачам онлайн, у своєму браузері або через мобільний додаток, замовити та сформувати покупку, вибрати зручний спосіб оплати і доставки замовлення.