PUSH-K

11-21-2017

Ласкаво просимо на сторінку рекламного агентства PUSH-K Solutions (Гармата Солюшнс). Ми підібрали контент сайту таким чином, щоб Ви мали можливість оцінити портфоліо агентства і скласти думку про нас, як про відмінний партнера, до якого є сенс звернутися в 2017 році. Детальніше на http://www.push-k.com.ua.

Інтернет маркетинг і реклама. Розробка стратегій просування і управління контентом сайтів. Ведення банерних, контекстних і тізерних рекламних кампаній. Створення і публікація вірусного рекламного відео. Розробка landing page і сайтів. Можемо багато.
Offline-промо. Широкий перелік BTL інструментів для проведення промо-акцій, дегустацій, проектів «таємний покупець», мерчандайзингу будь-якої складності. Налагоджена система підбору і навчання персоналу у всіх областях України. Досвідчені BTL-менеджери та автоматизовані системи звітності.
Event. Повний цикл організації корпоративних заходів у будь-якій точці України. Досвід організації заходів до 1500 учасників та участі в найбільших експо-події України. Творчий підхід до створення подій, велика база артистів і майданчиків, прямі контакти з celebrities, перевірені прокатники обладнання і кейтеринг служби.
Креатив, Дизайн, Продакшн, Виробництво і багато іншого PUSH-K Solutions цікавіше ніж у інших 😉

Рекламне агентство в Києві, з моменту заснування в 2007 році, втілило більше сотні успішних рекламних проектів в Україні, а яскраві подієві и в нашому виконанні залишили позитивні відгуки наших замовників і зробили світ трішки краще. Найбільш цікаві кейси доступні Вашій увазі в розділах сайту та блогу.

Досвід і широка спеціалізація дозволяє рекламному агентству створювати складні масштабні рекламні кампанії та корпоративні заходи. Ми завжди готові забезпечити Вас професійною підтримкою. Продумаємо, прорахуємо, запропонуємо, втілимо, проаналізуємо, порекомендуємо. Звертайтеся, тут Вам завжди раді!