Раскрутка сайта алматы

7-23-2017

Послуги комплексного просування (інтернет-маркетинг)
Комплексне просування сайту або інтернет-маркетинг (англ. SEM — Search Engines Marketing) — це комплекс дій, спрямованих на залучення цільового трафіку і, зокрема, нових клієнтів. Підходить для всіх видів бізнесу: малого, середнього і великого. У нас найкраща раскрутка сайта алматы.

В послуги інтернет-маркетингу входить:

Розробка стратегії і складання плану просування;
Поліпшення продають якостей ;
Одночасний запуск:
сео-просування;
реклами в соцмережах;
контекстної реклами (PPC — Pay Per Click — «плати за клік»);
реклами на пошукових сторінках;
банерів на сторінках пошукової видачі та інше;
Аналіз трафіку;
Коригування поведінкових факторів;
Поліпшення юзабіліті (у разі необхідності).
Якого результату чекати і коли

Багато залежить від того, кому ви довірили комплексні послуги з просування сайтів. Щоб отримати користь, необхідно замовляти їх в перевіреної студії або компанії, яка не перший рік на ринку. Пам’ятайте: не можна очікувати результату на наступний же день або навіть через тиждень після замовлення комплексного просування. Видимі успіхи роботи з веб-сайтом будуть помітні не раніше, ніж через місяць.

Виняток становить контекстна реклама. Якщо вона увійде в оформлені вами послуги, то результат можливий вже протягом тижня: кількість звернень і продажів зросте. Але також слід розуміти, що і вона не «вистрілить» відразу, якщо юзабіліті вашого інтернет-ресурсу страждає, тобто потребує доопрацювання. Клієнт не стане довго шукати потрібні йому кнопки та інформацію, а покине його і піде до конкурентів.

Чому комплексне просування популярно

Інтернет-маркетинг (агентство системних інтернет-рішень Wezom надає таку комплексну послугу) стає все більш популярним. Пояснюється це тим, що кількість користувачів інтернету зростає з кожним днем. Через всесвітню павутину люди не лише спілкуються, а й замовляють товари, ведуть бізнес, причому як у рідній країні, так і за її межами. Щоб розпочату справу стало успішним, підприємці звертаються за замовленням «Інтернет-маркетинг». Ціна, — стверджують вони, — розмірна вигоді, отриманої в результаті. Більш того, ефективність в рази перевищує вкладені в замовлення фінанси.