Розкрутка сайту в Києві з підвищенням конверсії

4-13-2017

Без названия (63)

Розкрутка сайту в Києві з підвищенням конверсії
Сьогодні ми чітко розуміємо, що майбутнє нашої планети пов’язано саме з віртуальними технологіями. У всесвітній павутині тисячі сайтів створюються щогодини, і багато з них так і залишаються лежати мертвим вантажем. Є таке поняття як розкручування сайту, інтернет магазину, блогу: потрібно займатися його просуванням і тоді ресурс дійсно буде приносити користь. Ми знаємо, як це робити, і ми готові з вами поділитися.

Деталі, на нашему сайті https://echizh.com.ua

Чому варто замовити просування у нас:
швидкий аналіз сайту (виправлення грубих помилок, позначаються на зростанні продажів);
аудит технічного стану ресурсу (перевірка якості взаємодії сайту із різними версіями браузерів, ефективності завантаження);
аудит пошукового статусу (аналіз налаштувань сайту, відповідальних за його пошукове просування (розкручування), застосування перевірених рішень, збільшують зростання важливості ресурсу Вашої компанії для пошукових систем);
рекомендації щодо дизайну сайту та його зручності для користувачів (юзабіліті). Наші фахівці вносять коригування в зовнішній вигляд веб-ресурсу, приділяючи основну увагу зручності клієнтів, які відвідують Ваш сайт;
пошукова оптимізація сайту (перевірка його вмісту на привабливість для пошукових роботів і людей – діяльність у сфері SEO-копірайтингу, правка шляхів, по яких користувач потрапляє на Ваш сайт).
одночасна робота по потрійний схемою розкручування (просування по цільового трафіку – просування в ТОП-10 – оптимізація сайту);
індивідуальний контроль просування веб-ресурсу.
Інтернет-агентство «Echizh» здійснює професійне пошукове просування сайтів в Києві і Україні (широкі комунікаційні можливості інтернет-технологій дозволяють нам з високою ефективністю здійснювати пошукову оптимізацію сайтів компаній з різних куточків нашої країни).

Розкрутка сайту є дуже складним процесом, що вимагає щоденної напруженої діяльності. Багато хто наші конкуренти ставлять мінімальні ціни на пошукове просування сайту, але при цьому економлять на якості розкрутки.

Аудит сайту

Якщо Ви хочете забезпечити свого ресурсу пошукове просування, Вам не обійтися без якісного аудиту сайту. Наші фахівці перевірять відповідність домену ведеться діяльності (недобросовісні веб-майстри приділяють цьому питанню вкрай мало уваги), якість хостингу, кросбраузерність, привабливість для клієнтів (аналіз меню сайту, його дизайну, юзабіліті). SEO-аудит сайту дозволяє швидко визначити якість і відповідність контенту, визначити ключові фактори SEO-просування для швидкої розкрутки сайту. Аналіз конкурентного середовища дає можливість чітко планувати ведення робіт по оптимізації веб-ресурсу з упором на певні переваги.

Пошукове просування сайту — ціна
Складання семантичного ядра сайту (підбір ключових слів з урахуванням географічних і тематичних особливостей) дозволить переорієнтувати його під потрібні запити користувачів, швидко наростити цільовий трафік. Робота зі спеціальними сервісами гарантує швидкий підбір ключових запитів, авторські напрацювання «Echizh» забезпечать акцент на тих запитах, які швидше за все, приведуть Вас до успіху.

Унікальний контент

Швидка розкрутка сайту зазвичай пов’язана з використанням унікального контенту, що володіє цінністю як для людей (забезпечується цільовий трафік), так і для пошукових машин (забезпечується попадання в ТОП). Завдяки якісному контенту можна вміло спонукати потенційних клієнтів до замовлення послуги або товару.

Внутрішня та зовнішня оптимізація
Однією з спеціалізацій інтернет-агентства«Echizh» є недорога внутрішня та зовнішня оптимізація сайту в Києві. Ціна оптимізації сайту багато в чому залежить від вимог клієнта, тимчасових рамок і стану ресурсу, який належить оптимізувати. Виконання робіт по оптимізації сайтів для пошукового просування або просування по трафіку може надаватися як у вигляді послуги «сайт під ключ» в Києві (якщо сайт замовлений у нашому інтернет-агенції), так і у вигляді послуги з модернізації сайтів та їх розкрутці.