Що таке гироскутер

11-12-2018

Что такое гироскутер
Розглянемо на прикладі людського тіла. Якщо ви сильно нахиліться вперед, то ви не впадете, оскільки мозок подасть сигнал, і ви виставите ногу вперед, що б привести тіло знову у вертикальне положення. Мозок розуміє, що ми втратили рівновагу, тому що рідина у внутрішньому вусі змінює положення. Гироскутер робить те ж саме — тільки замість ніг у нього колеса, замість мозку процесор, а замість вуха гіроскопічний датчик і сенсор нахилу. Щоб утримати вас у рівновазі, гироскутер повертає колеса з необхідною для руху вперед швидкістю, захищаючи вас від падіння.
Також хочемо вам порекомендувати здесь уже смотрели?
Управління гироскутером досить просте. Його освоюють навіть діти. Головне навчитися на нього вставати. Потрібно впевнено поставити одну ногу на гироскутер, потім швидко поставити другу і встановити баланс. Далі гироскутер буде рухатися туди, куди направлено ваше тіло, в залежності від ваших рухів. При перенесенні ваги на ліву педаль гироскутер поверне ліворуч, якщо перенести вагу на праву, то вправо. Щоб почати рух вперед, потрібно злегка нахилитися вперед, як ніби встаючи на носки, рівномірно натискаючи на педалі. Щоб зупинитися або поїхати назад, потрібно перенести вагу на п’яти або нахилитися трохи назад. Навчитися управляти гироскутером так само легко, як і велосипедом. Інтуїтивно зрозуміло.
Також варто звернути увагу на розміри коліс гироскутера. Дитячі гироскутеры мають стандартний діаметр коліс 5″. Діаметр коліс дорослих гироскутеров варіюється від 6,5 до 10″. Чим більше діаметр коліс, тим легше гироскутер долає перешкоди. Гироскутеры бувають на камерної та безкамерної гумі. Гироскутеры на безкамерної гумі зберігають тиск при проколі і менше нагрівається при їзді на великій швидкості.
Найважливіше при виборі гироскутера — це потужність двигуна. Від потужності залежить швидкість гироскутера і час розгону. Середня потужність дитячих моделей — 150 Ватт, дорослі гироскутеры вже різняться між собою. Більшість гироскутеров мають потужність в 500 Ватт, 600 і 750 Ватт — це цілком оптимальні потужності для комфотной їзди. Також існують моделі з двигуном 1000 Ватт — найпотужніший з представлених в Росії. Таких моделей дуже мало, однин з найяскравіших прикладів — Eltreco Contemp, який має два двигуни по 500 Ватт на кожному колесі, розганяється до 16 км/год і проїжджає 25 кілометрів на одній зарядці.