Виконуємо ландшафтний дизайн самостійно

8-4-2017

Щоб садовий ділянка радував око, потрібно докласти до його облаштування чимало зусиль. Як же виконати ландшафтний дизайн самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців? Це не так складно, як здається на перший погляд, тому давайте спробуємо прикрасити свій земельний наділ нескладними способами. Пропоную DreamGarden.com.ua

Загальне оформлення ділянки.

Висадка ґрунтопокривних рослин є одним з найбільш простих способів облаштування садової ділянки. Ростуть вони дуже швидко і в найкоротші терміни заполонять сад квітучим, привабливим килимом. При цьому догляду вони багато не вимагають, але здатні постійно змінювати колірну палітру і створити чудовий настрій господарям та гостям.

Ганок, є якоюсь межею між будинком і вулицею, повинно бути прикрашене відповідно. Тому різьба, різноманітні декоративні елементи, квіти здатні розповісти гостям про добрий смак власників.

Кам’яні і бетонні паркани, які заполонили місто, не потрібно влаштовувати на садовій, заміському ділянці. Нехай він буде як можна ближче до природи, і той же паркан можна виконати не з нудного цегли, а з живої огорожі.

Вона буде радувати вас своєю красою, обумовленої різноманітним цвітінням в залежності від часу року, тоді як залізні або цегляний паркан залишається однаково нудним в будь-який час року. Жива огорожа – це спосіб зробити сучасним дизайн, приховати недоліки ділянки і підкреслити достоїнства.

Виконуємо ландшафтний дизайн самостійно

Ландшафтний дизайн не можна виконати без його загального благоустрою. Тому, приберіть з території непотрібні, псують загальний вигляд, пні; зріжте нерівності грунту; проявіть турботу про вже зростаючих деревах і чагарниках. Сьогодні дизайн садової ділянки не можна уявити без зручною, красивою альтанки; альпінарію; клумб з різноманітними квітами; зелених рослин.

Зонування ділянки з допомогою доріжок.

Планування території повинна передбачати поділ на площі зони. Це може бути зона відпочинку, дитячий або спортивний майданчик, літня кухня і т. д. Не забудьте про доріжки, пристрій яких ретельно продумано.

Для цього ділянку потрібно розмітити і визначити місця для проведення доріжок. Заздалегідь визначте їх товщину і матеріал, з якого вони будуть виконуватися. Найпривабливішими є доріжки з природних матеріалів — каменю, бруківки, цегли.

Мангал — невід’ємна частина сучасного садового ділянки.

Без мангал або барбекю уявити сучасний ділянку неможливо. Зробити його самостійно не так складно — для початку потрібно вирити майданчик, глибиною 20-25 сантиметрів глибиною. Після установки опалубки з дощок заливається бетонний фундамент. Посилити його можна за допомогою армування, а захистити руберойдом. Для спорудження мангалу потрібно встановити сталеві смуги, що виконують функцію опор. Дошки, покриті лаком, підійдуть в якості бічних полиць.