Як налаштувати кардшарінг

10-25-2017

Технологія перегляду платних супутникових каналів кардшарінг набуває все більшу популярність у тих, хто не в сосотоянии щомісяця оплатчивать вартість карти доступу відомих супутникових компаній НТВ+, Поверхня+, Триколор ТВ та ін. Але в тому і полягає недолік технології кардшаринга, що налаштувати її вдається не завжди і не всім. Для успішного підключення до сервера кардшаринга і перегляду платних супутникових телеканалів необхідні знання в області супутникового ТБ мовлення, комп’ютерних мереж і радіоелектроніки. До цього коктейлю необхідно додати такі людські якості як терпіння, посидючість, уважність, здатність до отримання і переробки інформації. І мабуть, трохи везіння. На додаток, не всі супутникові тюнери можуть адекватно працювати з технологією кардшаринга.хочу запропонувати відвідати monster-shara.net

До вдалих варіантів для перегляду супутникових каналів за технологією кардшаринга можна віднести ресивери на операційній системі linux, до яких відноситься Dreambox і клони на його основі та тюнери OpenBox серії 8ХХ. До більш-менш працюють варіантів можна віднести ресивери, що випускаються під торговими марками GLOBO, Orton, Opticum, в яких комфортність перегляду залежить від особливостей технології обробки идентов в потоці і від вбудованого клієнта шарінга. Інші менш поширені тюнери як Technosat, Golden Interstar, IP Box теж підходять, але мають проблеми з випуском і підтримкою прошивок c EMU, що дозволяє використовувати дані ресивери для шарінга. Для прикладу, перспективний ресивер Skygate HD PLUS на операційній системі linux, для внесення змін в прошивку якого потрібно було ні багато ні мало, викликати програміста з Кореї.

Крім відповідного тюнера, вимагає встановлення і налаштування програма, обробна приходять з інтернету ключі і посилає їх в ваш ресивер. Найпоширеніший варіант — програма MPCS. Тут теж існує маса варіантів і збірок, зроблених аж під свій сервер кардшаринга. Ще один важливий момент — в якому середовищі ця програма буде працювати. Зазвичай MPCS встановлюють на комп’ютер, але цей варіант для тривалого комфортного перегляду багатьом не підходить. Постійно включений комп’ютер є джерелом шуму, значно споживає електроенергію і виділяє тепло. До того ж, постійно потрібно керувати програмою. Відмінний варіант — використання різних adsl модемів типу D-Link 500T, Acorp 120 Lan, роутерів D-Link Dir 320 для установки програми mpcs в них. Вигоди очевидні — мобільність, малі розміри, споживає мінімум енергії, не шумить, працює постійно, автоматично підключається до інтернет. Одним словом, необхідно просто включити свій тюнер і насолоджуватися переглядом чергового кінохіта або футбольного матчу ліги чемпіонів.

Оскільки технологія кардшаринга популярна, також популярні послуги платного надання ключів. Нові сервери кардшаринга з’являються в інтернет як гриби після дощу. У цьому полягає загвозда. Підібрати якісний і стабільно працюючий сервер кардшаринга — справжній головний біль. При цьому потрібно враховувати, що платні послуги сервера і навіть отримати безкоштовний тест на добу для налаштування обладнання не завжди представляється можливим.