Як правильно користуватися кальяном.

11-27-2018

Як правильно користуватися кальяном.

Навіть, незважаючи на те, що вся історія кальянокуренії налічує кілька сотень років, багато хто дотепер не знають, як ефективно користуватися кальяном, або як підготувати вугілля та тютюн для куріння. Навіть якщо ви спостерігаєте, як вам готують кальян (наприклад, в кальянному кафе), або просто вирішили самі його приготувати, то в будь-якому випадку необхідно самому знати цей тонкий і унікальний процес. Саме підготовка кальяну, є найважливішим і вирішальним фактором, який впливає на якість куріння. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кальяны оптом одесса.
У більшості випадків правильно заправлений кальян, це тільки половина успіху. Для початку вам буде потрібно взяти чилім (це так звана кальянная чашечка, в яку власне і викладають тютюн), але будьте уважні і обережні, якщо він зроблений з глини або фарфору. Після цього починайте заповнювати чилім розгорнутими тютюновими листям, при цьому пам’ятайте, що викладати їх необхідно недбало і неакуратно.
Наступний етап передбачає перфорування тютюнової сировини для одержання отворів, через які буде поступати гаряче повітря ароматної суміші. Для цього вам буде потрібно тонка довга голка, який можна буде зробити акуратні отвори в тютюнової суміші через дірочки в чилім. Після цього слід обернути чилім звичайною харчовою фольгою і зробити в ній маленькі дірочки, за допомогою тієї ж самої голки. Тепер залишається заповнити колбу кальяну прохолодною водою або іншою рідиною, наприклад, вином, шампанським, або навіть молоком.