Як правильно вибирати нерухомість.

2-19-2019

Як правильно вибирати нерухомість.

Але покупка квартири в новобудові – захід відповідальне і витратна, тому варто ретельно зважити кожне «за» і «проти». Вкладати гроші в новобудову вигідно. В угоді з первинним житлом важливий етап будівництва — зростає дім, а з ним і ціна. Хороша репутація забудовника свідчить про те, що зведення об’єкта в більшості випадків не завадять якісь серйозні обставини, і будинок буде здано в строк. Особисто переконайтеся у наявності необхідної дозвільної документації, вивчіть відгуки про раніше побудованих будинках. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі продажа квартир и домов в Житомире — https://kvartira.zhitomir.ua.
Не варто довіряти рекламним слоганам. Краще при особистій зустрічі переконайтеся в наявності дозвільних документів. Так ви зможете переконатися в законності будівництва: Під час процесу передачі квартири в новобудові вам потрібно не тільки підписати документи, але і пред’явити претензії, якщо вони у вас є. Після підписання акта можливість вимагати якихось доробок у вас буде лише через суд.
Окремо скажемо про тих випадках, коли вибір квартири на первинному ринку пов’язаний з подальшим продажем, то необхідно зробити тим, хто вже придбав нерухомість, і тепер хоче знати, коли краще продавати квартиру в новобудові, і як це зробити. Якщо ви стали власником квартири в новобудові менше трьох років тому, то вона вважається свіжокуплені, і крім основних податкових зобов’язань, вам доведеться сплатити податок на доходи фізосіб, який дорівнює 5%. Тому, головна відповідь на питання як продати квартиру в новобудові без податку – почекати після придбання три роки.