Як правильно вибрати ноутбук.

1-28-2018

Як правильно вибрати ноутбук.
Для початку визначте ту цінову категорію, яку ви в змозі потягнути. Від ціни ноутбука буде залежати те, як довго після покупки він буде актуальним. І мова навіть не про якість заліза, а про продуктивність: час, який пройде до моменту, поки апарат не буде в силах запускати самі останні іграшки, прямо пропорційно ціні самого пристрою. Умовно ігрові ноутбуки можна поділити за критерієм ціни на 3 сегмента — дорогий, середній і бюджетний. Але найчастіше купують ноутбуки вже в зібраному вигляді, а не збирають по частинам як ПК. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ноутбуки за 3000 грн.
Процесори у цих апаратів найчастіше Intel, але зустрічаються моделі з AMD на борту (пріоритетніше все-таки перші зважаючи більшої продуктивності). «старого» покоління для процесорів від це Інтел Core i5/i7 5-го покоління (найсучасніші — 7 покоління). Зберігаються і всі свистоперделки за типом підсвічування клавіатури. Також не проморгайте модну нині у середнього сегмента фішку з ULV-процесорами, тобто такими, у яких сильно занижено енергоспоживання, так само як і продуктивність (нехай при цьому автономність злітає до небувалих цифр в 9-10 годин від батареї).
Ще іноді виробники грішать відверто зернистими дисплеями з низьким дозволом (1366х768 пікселів, в 2017 році), які з першого погляду нічого, але після запуску гри у високому дозволі або перегляду фільму в FullHD з’являється стійка біль в очах. Ну і нарешті, недорогі ноутбуки. Всі виробники, зазначені в середньому ціновому діапазоні зберігаються, але до них в тусовку вливаються «дешеві» марки типу Gigabyte або HP. Ціна стартує від 15 тисяч. Тобто