Як прикрасити торт на свято.

6-7-2018

Як прикрасити торт на свято.

На прохання Светочки і для всіх, кому цікава ця тема. Як — то зовсім не збиралася я активно святкувати сынкин день народження. Думала вечерком зажгем свічки на торті і посидимо «своєю сімейкою» (так мій старший син каже). У дитини скоро буде день народження просить торт з Богатирями (Альоша Попович, Ілля Муромець, Добриня Никитич) до них можна додати Змія Горинича. Тортик хотілося б не великий десь 2 кг бажано медовик. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торты на заказ недорого.
Або скільки будуть коштувати фігурки (подумую може самій спекти і зверху прикрасити фігурками). Іллюша замовив на день народження -Будиночок — ферму і ракету, він ще хотів будильник, але будильник він повчив раніше. Все це він дуже довго чекав, чим ближче свято, тим менше терпіння, про ферму питав раз по п’ять за день. Поки син був у саду мама вдома готувала сюрприз. Іллюша замовив на день народження -Будиночок — ферму і ракету, він ще хотів будильник, але будильник він повчив раніше.
Все це він дуже довго чекав, чим ближче свято, тим менше терпіння, про ферму питав раз по п’ять за день. Поки син був у саду мама вдома готувала сюрприз. Льова як завжди мені допомагав. і коли торт був готовий, моєї дитини раптом прорвало. На день народження сина планую приготувати на солодке: торт медовик з саморобною мастикою, капкейки, кейкпопсы, зефір і печінки з передбаченнями.