Як розкрутити сайт

10-20-2018

Как  раскрутить сайт
Наявність тематичних посилань на сайт з якісних ресурсів — це одне з основних вимог для забезпечення ефективного просування сайту. Зазвичай розкрутка сайту передбачає використання різних методів отримання якісних посилань на сайт: природне нарощування, покупка посилань, обмін посиланнями. Обмін статтями також є популярним методом отримання посилань на сайт при розкручуванні.
Також хочемо вам порекомендувати продвижение сайтов в Харькове
Основна вимога для обміну статтями при розкручуванні сайтів — це висока унікальність кожної з статей, адже жодному з власників сайту не вигідно розміщувати у себе вже опублікований раніше матеріал. Крім того, статті повинні відповідати тематиці ресурсів, на яких вони розміщені, інакше ніякої користі у розкрутці сайту вони не принесуть.
Розкрутка сайтів комерційного характеру може здійснюватися шляхом обміну статтями, але в цьому випадку вимоги до майданчиків для обміну дуже високі. Сайт для бізнесу компанії не може публікувати у себе неякісні посилання — це може погано позначитися не тільки на позиціях сайту в пошукових системах, але і на репутації компанії в цілому.
Правильні» посилання не шкодять ні розкручування сайту, ні бізнесу компанії. Щоб отримувати такі посилання в результаті обміну статтями, співпрацювати найкраще з якісними тематичними порталами, сайтами, на яких пропонуються супутні товари. Наприклад, сайт, який торгує в інтернеті кавовим обладнанням або посудом, може обмінятися статтями з сайтами, що продають каву, сайтами, присвяченими рецептами приготування кавових напоїв і т. д.
Перший спосіб, з одного боку, гарантує власникам сайтів, що тексти статей будуть строго відповідати поставленим задачам і цілям. Однак, з іншого боку, власник сайту, публікує статтю по обміну, позбавляється можливості підкоригувати її під загальний стиль сайту. Також публікується стаття «вибиватися» із загального контексту сайту. При другому способі обміну кожен з власників сайтів сам вирішує, як піднести своїм відвідувачам статтю.
Розкрутка сайту шляхом обміну статтями — хороший, проте недостатній спосіб залучення цільових відвідувачів на сайт: щоб розкрутка сайту справді була успішною, треба застосовувати також інші методи. Ефективна розкрутка сайту «білими» методами — завдання для професіоналів у сфері пошукового та соціального просування сайтів.