Як створити сайт самостійно.

1-12-2018

 width=

Контент для сайту — це ваше все. Це зміст кожної сторінки, це ваше пропозицію, з якою ви виходите на ринок, ваші послуги та товари. Це ваші ідеї, заради яких ви вирішили зробити сайт самостійно. Ви краще за інших знаєте, що хочете представити і запропонувати, тому замініть цілий штат фахівців з наповненням сайтів. Ніколи не пробували? Це скоріше плюс, ніж мінус. Вам не доведеться ганятися за оригінальністю, ви зможете створити унікальний контент, в якому буде менше штампів і загальних місць. Що і в якій кількості розташовувати на головній сторінці? Тільки те, що повною мірою характеризує ваш сайт. Відвідувач повинен з перших секунд зрозуміти, куди він потрапив і що це їй дає. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі встановлення Node.js.
Ваша головна сторінка — це назва і коротка характеристика діяльності. Про вас розкажуть логотип і яскравий заголовок, який буде складатися з кількох слів. Вам потрібно розповісти, чим ви займаєтеся, максимально конкретно. Фрази на сторінці, яку користувач побачить першої, повинні загальними словами говорити про вашу роботу. Тільки не використовуйте кліше і не беріть тексти з інших сайтів! Краще перерахувати ваші послуги, ніж докладно розмірковувати про переваги роботи з вами. Коли відвідувач зрозумів, де він знаходиться, саме час пояснити, що він тут знайде. З цим завданням впорається продумане меню навігації, що привертає увагу і зрозуміле.
А щоб спонукати відвідувача до переходу в кращі розділи, мотивуйте його з допомогою закликів до дії. Оскільки пошукові системи навчилися розпізнавати корисний контент, змістовні тексти автоматично сподобаються пошуковим роботам. Не намагайтеся перехитрити пошукові машини — надійність і довіру цінуються у сфері пошукового маркетингу куди більше. Підкресліть переваги представленого на сторінці продукту, при цьому дотримуйтесь правила про максимальній простоті. Цього для старту буде більш ніж достатньо. Якщо ви зможете описати ваші товари й послуги, то, швидше за все, ключові слова виявляться в тексті самі собою.