Як вибрати фурнітуру на кухню

8-3-2019

Как выбрать фурнитуру на кухню
Для створення ідеальної кухні вибирають надійну меблі, довговічні стільниці і естетично привабливі фасади з високоякісних сучасних матеріалів. Але цього може виявитися недостатньо для втілення мрії. Справа в тому, що при облаштуванні робочого простору особливу увагу потрібно приділити вибору фурнитура на кухню. Деяким це може здатися дрібницею, але ці аксесуари здатні докорінно вплинути на рівень Вашого комфорту. Якщо Ви самостійно вирішили підібрати всю фурнітуру для кухонних меблів, зверніть увагу на кілька важливих моментів. Наповнення для шаф, ящиків і тумб. Яку ж вибрати фурнітуру для кухні в першу чергу. Крім того, всім цим необхідним предметів потрібно забезпечити акуратне зберігання. Практично кожна фабрика кухонь пропонує свої рішення для наповнення шаф, ящиків і тумб.

Це можуть бути місткі висувні корзини для продуктів, що обертаються на стійці системи зберігання, кутові модулі. Всі ці механізми дозволять Вам використовувати наявний внутрішній простір по максимуму, включаючи важкодоступні місця і так звані мертві зони. У ящиках нижніх тумб доцільно використовувати роздільники різноманітних конфігурацій, які дозволять утримувати столові прилади, тарілки, ємності зі спеціями в ідеальному порядку. У вузький модуль можна вбудувати тримач для пляшок, піддонів, кухонних рушників. Якщо вибраний Вами стіна має розсувні стулки, приділіть особливу увагу вибору петель. Звичайно, можна встановити прості і недорогі варіанти, але навряд чи вони прослужать так довго, як Вам хотілося б. Та й у тому, що дверцята шаф будуть періодично голосно плескати, теж мало приємного. Сучасні петлі оснащені доводчиками, що дозволяє забезпечити плавність і безшумність їх експлуатації.

Ручки на фасади можуть істотно змінити дизайн приміщення. Вони бувають як прості, так і з хитромудрої формою. Є ексклюзивні власники, щедро прикрашені стразами Swarovski, декоровані емаллю, самоцвітами і іншими елементами. Але, вибираючи багато прикрашені варіанти, не забувайте про свій комфорт. За яку ручку буде найзручніше триматися Вам та іншим домочадцям. Перед тим як купити кухню на замовлення, варто в буквальному сенсі на дотик визначити модель ручок. Вони використовуються для висувних конструкцій ящиків і стільниць. Існує кілька типів фурнітури, кожен з яких встановлюється відповідно з функціональним призначенням. Найпоширеніші напрямні: роликовий і кульковий. Який тип фурнітури краще для кухні. Роликові напрямні застосовуються практично повсюдно.