ЯК ВИБРАТИ КЛІНІНГОВУ КОМПАНІЮ

4-10-2018

Слово «клінінг» з англійської мови перекладається як «чистити, мити». Тобто клінінгова компанія – це організація, яка займається прибиранням. Вперше в Росії такі компанії з’явилися в 1992 році. В даний час ринок клінінгових послуг розвинений досить широко і пропонує величезну кількість клінінг компаній. Для того щоб вибрати правильну компанію і залишитися задоволеним результатом їх роботи, при виборі слід звертати увагу на кілька деталей. Хочу порекомендувати перейти на сайт http://bleck.kiev.ua

У клінінгової компанії обов’язково повинен бути офіс, де вони приймають своїх клієнтів. Можна відвідати кілька офісів різних компаній і оцінити їх зовнішній вигляд. Як сам офіс, так і прилегла територія повинні бути бездоганно чистими. Слід звернути увагу на відгуки клієнтів. Відгуки можуть бути залишені в спеціальній книзі в офісі, так і на сайті організації. Якщо відгуків немає, то можна попросити контакти клієнтів у представників клінінгової фірми. Якщо вони не можуть їх надати, значить, не бачать сенсу в тому, щоб збирати зворотний зв’язок. Тобто ця компанія не піклуватися про своїх клієнтів і не може заслуговувати довіри.

Сайт клінінгової компанії – це її обличчя. Станом сайту можна говорити про її конкурентоспроможності. Варто також звернути увагу на персонал. Співробітники клінінг компаній – це професіонали зі спеціальним обладнанням. І чим краще обладнання, тим краще буде прибирання. Важливу роль відіграє досвід фірми. За досвід доведеться доплатити, але результат того вартий. Важливим моментом при виборі клінінг компанії є ціна. Компанії з великим досвідом роботи, з якісним обладнанням та професійними співробітниками за свою роботу беруть набагато дорожче. Але зате вони гарантують якість своїх послуг. Але й занадто завищених цін теж не повинно бути. Краще поставити питання про ціноутворення керівнику компанії.
Слідуючи цим простим рекомендаціям, можна вибрати кращу клінінгову компанію і отримати від їх роботи очікуваний результат.