Як вибрати ноутбук для дому, роботи та навчання

5-8-2018

https://www.cibermag.com

Сучасні ноутбуки по потужності не поступаються більшості домашніх комп’ютерів, при цьому місця вони займають набагато менше, виглядають набагато симпатичніше, та і взяти з собою в поїздку такий комп’ютер можна в будь-який момент. Завдяки всім цим достоїнствам попит на ноутбуки сильно виріс, пропозицію, само собою, збільшилася, і в результаті знайти саме те, що потрібно вам, стало дуже-дуже складно.

Щоб вибрати ноутбук на нашому сайті, багато часу не потрібно: просто відкрийте блок «Підібрати за параметрами» і виставите ті параметри, які для вас важливі. Якщо ви не знаєте, які значення виставляти в параметрах, прочитайте цю статтю до кінця, або зверніться до підказок — всі назви параметрів пов’язані зі словником, просто натисніть на назву параметра і почитайте роз’яснення. При підборі ви можете задати потрібний ціновий діапазон.

Зверніть увагу на питання «Який ноутбук вам потрібен?». Кожен ноутбук на нашому сайті супроводжений коментарем, в якому зазначено, для яких завдань він найкраще підходить. Просто виберіть найбільш підходящий, наприклад «Простий ноутбук для роботи і натисніть кнопку «Підібрати» — вам автоматично будуть запропоновані всі ноутбуки, підходящі для виконання цього завдання.

Після того, як ви отримали список відповідних ноутбуків, відсортуйте його, наприклад, за ціною або новизні. Оцініть зовнішній вигляд ноутбуків і обов’язково зверніть увагу на рядок з характеристиками. Якщо ноутбук вам сподобався, скористайтеся посиланням «Додати до порівняння». Додайте всі моделі, які подобаються. У вікні порівняння ви побачите, чим вони один від одного відрізняються. Прибирайте зайві, які не підходять за ціною або параметрами, і, зрештою, у вас залишиться одна або дві моделі — тут вже все залежить від зовнішнього вигляду! До речі, прямо на нашому сайті можна оформити покупку в кредит, вибравши відповідну програму кредитування.

Умовно всі ноутбуки можна розділити на кілька категорій по їх продуктивності та спектром розв’язуваних завдань:

Нетбук. Самий маленький і недорогий зі всього сімейства. За своїми розмірами нетбук трохи більше звичайної книжки і дуже легкий. Призначений для роботи в інтернеті і прекрасно справляється з офісними додатками. Дозволяє грати в прості, нересурсоемкие гри, а також дивитися відео в поїздках.

Вибрати нетбук можна тут.

Ультрабук. Повноцінний ноутбук в тонкому і легкому корпусі, відрізняється високим часом автономної роботи. Завдяки своїм якостям є ідеальним помічником в дорозі, але при цьому коштує дорожче, ніж звичайні ноутбуки з подібною конфігурацією.

Вибрати ультрабук можна тут.

Ноутбук для роботи. Це справжня робоча конячка. Він не самий маленький, але й не дуже великий, не найлегший, але і не дуже важкий, не ставить рекордів по часу роботи від акумулятора, але зате чудово справляється з пристойним спектром завдань. Він прекрасно підійде і для ділових поїздок, так і для роботи в офісі або вдома. Універсальний і практичний вибір.

Вибрати ноутбук для роботи можна тут.

Дуже потужний ноутбук. Про нього можна сказати одним словом – Швидкість! Швидко працює з будь-якими додатками, швидко включається, швидко перемикається між завданнями, швидко реагує на будь-які дії користувача.

Вибрати потужний ноутбук можна тут.

Ноутбук для дому. Ноутбук для всієї сім’ї, який впорається з будь-якою «домашньої» завданням: для дорослих це робочий інструмент і домашній кінотеатр, для студентів – незамінний помічник у навчанні, а для дітей і просто любителів відеоігор – відмінна ігрова платформа.

Вибрати ноутбук для дому можна тут.

Потужний ігровий. Ноутбук, який впорається з самими «навороченими» іграми.

Вибрати ігровий ноутбук можна тут.

Потрібно пам’ятати, що потужний ноутбук, як і потужний автомобіль, дорого коштує і споживає багато палива. Тим, хто женеться за максимальними параметрами пристрою, доведеться розщедритися на кругленьку суму і приготуватися до того, що без підзарядки ноутбук не протягне і двох годин. Але істинного ігромана такими дрібницями не зупинити! Зупинимося трохи докладніше на окремих характеристиках.

Діагональ екрану:

Варто пам’ятати, що чим більший екран ноутбука, тим важче пристрій і тим більше енергії потрібно для роботи, знижуючи час роботи ноутбука від акумулятора.

Роздільна здатність екрану:

Більша роздільна здатність дозволить розмістити на екрані ноутбука більше інформації, насолоджуватися переглядом відео у кращій якості, забезпечить більш яскраве, контрастне і чітке зображення при перегляді зображень.

Процесор:

Процесор – Чим потужніший процесор, тим швидше буде працювати ноутбук, але потужний процесор вимагає більше енергії для своєї роботи, і як наслідок, зменшує час роботи пристрою від акумулятора без додаткової підзарядки.