Як вибрати оперативну пам’ять?

8-4-2017

Оперативна пам’ять (ОЗП — Оперативні запам’ятовуючі пристрої) — являє робочий ділянку центральних процесорів (CPU). Робота комп’ютера передбачає зберігання в оперативній пам’яті даних, запущених при роботі певних програм.
Пропоную оперативная память ddr4

Оперативна пам’ять являє собою тимчасове сховище, після того, як комп’ютер вимикається або відбувається перезавантаження, відбувається знищення всіх даних, що знаходяться в оперативній пам’яті.

Сучасні комп’ютери оснащені оперативною пам’яттю, виконаної за технологіями DRAM і представляє динамічну пам’ять довільного доступу.

Вибір оперативної пам’яті повинен бути представлений типом пам’яті, тактовою частотою пам’яті, латентністю і об’ємом пам’яті.

Для початку необхідно з’ясувати, яким типом пам’яті забезпечена материнська плата. Важливо знати, що модуль одного типу пам’яті можна вставити в роз’єм, призначений для іншого типу.

Як правило, робота комп’ютера буде відбуватися швидше, з більш високою тактовою частотою оперативної пам’яті.

Перед покупкою варто перевірити, які частоти пам’яті, що підтримуються вашою материнською платою.

Установка двох модулів пам’яті дозволить використання двоканального режиму. Для використання двоканальних режимів бажано, щоб обидва модулі пам’яті діяли на одній частоті, в іншому випадку пам’ять буде працювати на частоті меншій з двох модулів. Сучасна материнська плата дозволяє використання триканального режиму. Двоканальний і трьохканальний режим передбачає використання Kit — набір модулів, який може складатися від одного до шести модулів пам’яті.