Як вибрати рекламне агенство

5-28-2019

Как выбрать рекламное агенство

Які види послуг може надати рекламне агентство.
У сучасному світі безліч рекламних агентств, що надають різні види послуг. Так, агентства можна класифікувати по спеціалізації, масштабність, виду діяльності та інших факторів. Кожна з форм відображає, наскільки глибоко і які типи завдань вони можуть вирішити. Отже, давайте розберемося, що і до чого. Щодо масштабу та географії, виділяють глобальні, національні та регіональні рекламні агентства. Також хочемо вам порекомендувати Push-k.ua

Відповідно, глобальні працюють на міжнародному рівні та надають послуги транснаціональних компаній і холдингів; національні надають послуги в масштабах конкретної країни, а регіональні — на рівні певного регіону часто працюють з малобюджетними клієнтами. Окремо виносять агентства медіареклами, які займаються роботою з засобами масової інформації (планування і розміщення реклами), які, в свою чергу, працюють безпосередньо з клієнтом, так і з іншими агентствами. Розглянемо найпоширеніші види послуг рекламних агентств.
Аналіз ринкової ситуації, моніторинг (може включати дослідження, соцопитування та ін. Це визначення цільової аудиторії, концепція, ключові повідомлення для потенційного споживача, позиціонування рекламованого продукту, механіка проведення, плановані результати, сильні і слабкі сторони проекту. Вибір носіїв, що використовуються в рекламній кампанії (видання в ЗМІ, ТБ, радіо, зовнішня реклама, інтернет — ресурси тощо ) та закупівля площ для розміщення.

Дизайнерські послуги (фірмовий стиль, дизайн упаковки, поліграфії і т. Розробка інтернет — сайтів і web — просування. Копірайтинг (розробка назви – неймінг, слоганів, всіляких рекламних статей і текстів, написання сценаріїв аудіо — і відеороликів, презентацій). ЗМІ, управління репутацією компанії, створення всіляких інформаційних приводів та публікація статей у ЗМІ, організація зустрічей: презентації, прес — конференції, брифінги; підготовка телесюжетів, статей, передач на радіо з подальшим розміщенням).
Яскравим прикладом якісного надання рекламних послуг є агентство , що працює по всій Україні.