Як вибрати стільці

7-13-2019Прийшли холоди, більше часу проводите в інтернеті. Тоді ця новина для вас. Купи комп’ютерне крісло собі додому або офіс зі знижкою. Там ви можете взяти знижкові купони для себе і своїх друзів. Також хочемо вам порекомендувати Купить стулья в Киеве

У сучасному світі офісних працівників» більшість з нас проводить колосальну кількість часу, сидячи за комп’ютером. Погодьтеся, адже успіх будь-якої роботи, незалежно від того, де вона виконується – в офісі чи вдома – безпосередньо залежить від комфортності умов, в яких працює людина. Якщо говорити інакше, забезпечуючи собі комфортне місце роботи, ми одночасно в рази підвищуємо власну продуктивність.
Найважливішим елементом комфорту в офісі є зручне і ергономічне офісне крісло. В залежності від того, де ви будете працювати і скільки годин, кожен з цих параметрів відіграє ключову роль.

Якщо ви не хочете розбиратися, який офісний стілець підходить саме вам для ваших цілей – можна звернутися до фахівців.
В першу чергу, необхідно звернути увагу на те, щоб при пасивному сидінні у вас не втомлювалися руки і шия, а також не було болю в спині, не відволікав сам дискомфорт. Ергономічні стільці за своєю природою створені для підтримки попереку під час довгого сидіння на робочому місці. Якщо у вас маленький зріст, варто вибирати стілець з підставками для ніг, щоб не нашкодити своєму здоров’ю під час виконання завдань. Також варто в першу чергу визначитися з тим, що для вас первинно: дизайн, ціна, комфорт або ж бренд.

В ідеалі на стільці перед покупкою потрібно посидіти. Він має бути не дуже м’яким, і не занадто твердим. На м’якому кріслі людини починає хилити в сон, а через певний час відчуваються болі в попереку. На твердому покритті навпаки – вам буде важко зосередиться через відсутність дискомфорту.

Висота спинки повинна без обговорень регулюватися, щоб забезпечити підтримку вашої спини. Це дуже важливо, адже більш ніж 70% захворювань пов’язані з порушеннями, які виникають в хребті. Невідповідність кривизни об’єкта хребта може призвести до порушення постави і ряду захворювань. Не менш важливі всі зазначені параметри і для геймерів, які проводять багато часу за комп’ютером. Ігрові комп’ютерні крісла поєднують в собі максимальний комфорт і унікальні дизайнерські рішення. У кіберспорті фіксація спинки стільця, режим гойдання, а також регулювання висоти підлокітників тільки допоможуть домогтися максимальних результатів і найвищих перемог.
І наостанок найважливіше – на купівлю якісного стільця не потрібно економити.
Купуючи гарний виріб, ви одночасно вкладаєте в своє здоров’я, зберігаючи його, а також в рази підвищуєте продуктивність. Дізнавайся першим найважливіші новини.