Як вибрати веб студію

3-22-2019

Как выбрать веб студию
На що треба звертати увагу при виборі веб-студії для створення сайту.
Також хочемо вам порекомендувати веб студія Київ
Для багатьох стає несподіванкою той факт, що студія не маємо власний відділ продакшену. Робочий процес творчих людей організувати часом не так і просто. З цієї причини багато хто не дуже великі веб — студії запрошують на роботу віддалених співробітників – фрілансерів. Такий варіант набагато простіше і до того ж вигідніше фінансово. Однак є в цьому і свої ризики. Так, скажімо, з віддаленим співробітником можна зустрітися в якому — небудь громадському місці для обговорення деталей проекту, а якщо виникнуть претензії, у вас не буде такої можливості його там знайти. Таким чином, можуть бути зірвані терміни і навіть є ймовірність, що постраждає якість. Веб — студія повинна мати власний офіс. Бажано, щоб на сайті компанії були персоналії всіх фахівців.
Є і такі компанії, які займаються створенням сайтів, а збором передоплат. Від них ви можете почути . Після такої передоплати, може бути тривала розробка або ж взагалі нічого не станеться. Студія повинна мати таку можливість працювати за договором. У такому документі важливо прописувати терміни, а також відповідальність за їх зрив. Дуже добре, якщо на сайті компанії є загальні правила роботи.
При бажанні можна віддати перевагу студії з великим досвідом та безліччю реалізованих проектів, з високими цінами і більш великими замовниками. Але важливо упевнитися, що не опинитеся на «конвеєрному виробництві» і до вас буде індивідуальний підхід. Також заздалегідь ознайомтеся з портфоліо студії. Тут повинні бути не виключно сайти популярних брендів. Важливо, щоб компанія працювала і з дрібними клієнтами.
Ви бажаєте віддати перевагу веб — студії з пристойним досвідом і хорошою репутацією. Дізнайтеся, що про неї говорять. В розділі відгуків на сайті студії неодмінно повинні бути відео, аудіо відгуки, а також написані відгуки та скани різних подячних листів. Добре, якщо буде хоча б пара оформлених кейсів з важливих проектів.