Як виконати просування сайту.

1-15-2018
Як виконати просування сайту.

Довгостроковий ефект: навіть після закінчення кампанії з розкручування, сайт залишиться популярним і відвідуваним, і навіть без зовнішнього втручання залишиться в Топі на певний час. Припустимо, ви створили сайт: придбали домен, оформили дизайн, додали контент і стали чекати перших відвідувачів. Проте їх може і не бути, адже пошукові системи (як і ваші потенційні клієнти) поки нічого не знають про сайті. Чекати, поки сайт буде проіндексований і з’явиться у видачі, можна дуже довго (до того ж, якщо при розробки допущено ряд помилок, то можна і не дочекатися появи сайту у видачі). Специфіка розкручування сайту з нуля суттєво відрізняється від розкрутки давно знайшов в мережі ресурсу, і є досить складною задачею, яку можна довіряти тільки перевіреним фахівцям. Часто буває так, що сайт потрібно просувати тільки в конкретному регіоні або кількох. Однак повноцінний результат може забезпечити тільки комплексне просування сайтів – послуга, яка об’єднує в собі різні підходи, спрямовані на поліпшення позиції ресурсу в мережі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі seo продвижение сайта.
Вартість комплексного просування сайту зазвичай вище, ніж окремих видів розкрутки, але це нівелюється результатом, який в підсумку виходить. Внутрішня оптимізація – це комплекс дій, мета яких – спростити індексацію контенту пошуковими роботами. Перш, ніж приступати до просування сайту, варто замовити внутрішню оптимізацію сайту – це допоможе заощадити великі кошти, оскільки внутрішня оптимізація сайту набагато дешевше зовнішньої оптимізації, а при правильному проведенні дозволяє серйозно скоротити обсяги останньої. Ви знаєте, як зазвичай відбувається пошук та вибір необхідних товарів чи послуг в інтернеті? Користувач вводить в пошуковику (Google, Яндекс або інший) запит, який містить шукане. Далі він переходить з кількох верхнім посиланнях і робить замовлення, зупинившись на одному з переглянутих сайтів. Яка ймовірність, що потенційний клієнт відвідає ваш ресурс, якщо в пошуковій видачі він буде знаходитися на 2-3..5 сторінці або навіть нижче? Практично нульова.
Це означає, що ваш сайт, якщо він не входить хоча б в першу десятку основних пошукових систем, не працює – не залучає нових клієнтів. Щоб змінити ситуацію, існує така послуга як пошукове просування сайтів – висновок ресурсу на ТОП-позиції пошукової видачі. Головне завдання, заради якої і виконується просування сайту в пошукових системах – це збільшення відвідуваності ресурсу, за рахунок охоплення тієї аудиторії, яка шукає ваші послуги/товари в природному видачі ПС (пошукових систем). Тут важливо уточнити один момент: важлива не тільки абсолютна відвідуваність, але і конверсія – співвідношення між тими, хто зайшов на сторінку і зробив покупку/замовлення. А це означає, що будуть нові продажу. Просування сайту в пошукових системах попутно вирішує й інші питання. Крім того, пошукове просування сайтів практично неможливо без загальної оптимізації ресурсу, як з боку функціоналу, так дизайну і юзабіліті.