Які види друку існують.

1-28-2018

Які види друку існують.
Шовкографія – один з найбільш відомих і повсюдно затребуваних способів нанесення зображень на текстиль. Такий спосіб не вимагає високотехнологічного обладнання, відповідно, вартість роботи з нанесення зображення порівняно не висока. Але при цьому якість друку вражає. Враховуючи це, можна сказати що шовкографія — якісний і досить доступний спосіб друку. Батьківщина шовкографії – Китай. Там ця техніка відома дуже давно. Але сучасне обладнання сприяло удосконаленню цього методу друку і дало можливість значно підвищити якість зображень і, зрозуміло, істотно збільшити продуктивність. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі широкоформатная печать киев недорого.
Так що на сьогоднішній день шовкографія – найбільш поширений спосіб друку. Одним з плюсів цієї техніки є те, що використовувані у виробництві матеріали досить доступні. Для друку таких зображень необхідна друкована рама і верстат карусель. Вони потрібні для створення первинної бази. Але у цього методу друку на тканині є і недолік: мала технологічність виробничого процесу. Нанесення зображення способом термодруку проводиться на спеціальну термопапір (що відрізняє термодрук від шовкографії, коли робота виконується відразу на тканини).
Роздрукований на термопапері малюнок пізніше приклеюється до тканини. Це відбувається за допомогою термопресса і спеціального клею. Термодрук досить зручна при нанесенні малюнка на футболки. Такі малюнки без втрат витримують машинне прання і вплив ультрафіолету (тобто не вигорають). Це вагома перевага даного методу друку.