Який ліхтар вибрати і купити для полювання?

7-24-2018

Незважаючи на те, що офіційно — терміна «мисливський» — як такого в природі немає, його слід було б створити. І власне ті, хто буває на реальному полюванні, розуміють, яке важливе значення має правильно підібране світло.
ліхтар для полювання – це:
— Ліхтар, який може бути закріплений «під стовбур» (зброю).
— ліхтар, який має необхідні САМЕ ДЛЯ ПОЛЮВАННЯ особливості. Хочу порекомендувати купити ультрафиолет фонарь на сайті

Про останньому пункті – детальніше:

на сьогоднішній день світлодіодні технології розвиваються семимильними» кроками і створюється відчуття, що будь-яскравий ліхтар середнього розміру згодиться для кріплення під стовбур. На ділі все виявляється не зовсім так.

Ось кілька обов’язкових умов, які допоможуть Вам вибрати й купити ліхтар для полювання.

— Ліхтар повинен мати «тактичне» включення (моментальна безшумна активація) ПРЯМОГО КЛІКА!
— Мати можливість управління з виносної кнопки.
— Витримувати віддачу вогнепальної зброї.
— Фокусування (поєднання ширини променя і далекобійності) повинна відповідати типу зброї (гладкоствольної або нарізної).
— Корпус ліхтаря (і розмір головної частини) повинен бути пристосований для кріплення: 1 дюйм в діаметру корпусу або вбудоване кріплення для планки Вівер/Пикатинни.
— Розміри оптики і вага ліхтаря не повинні перешкоджати кріплення під стовбур.
— Харчування ліхтаря має бути высокоемкостным і мати можливість працювати при мінусових температурах.
Найбільш оптимальними для полювання є тактичні ліхтарі – як правило, вони відповідають всім, що пред’являються для цього, вимогам і ідеально підходять для кріплення на зброю.

На що особливо слід звернути увагу:

Фокусування:

— для «гладкоствола» кращий «широкий світ» так званий «flood», — коли бічна засвітка оптики ліхтаря дозволяє висвітлити максимально широкий простір, але без критичного зниження «далекобійності».
— для нарізної зброї (в тому числі з використанням оптики) кращий ліхтар з потужним центральним (hot spot) променем.
так само важливо те, де відбувається полювання — у густому лісі (де є небезпека зворотного засвічення) або у відкритій місцевості (у полі, в горах), щоб розуміти який світловий патерн кращий.
Кількість режимів і включення:

Існує факт: будь-тактичний ліхтар може стати «ліхтарем для полювання», але не будь «мисливський» — є тактиком. Стає зрозуміло, що ліхтар для полювання може мати і один (основний) режим, але при цьому мати швидке і безшумне включення (momentary on) без «кліка» для «короткою» (silent) підсвічування перед пострілом.

Окремої уваги заслуговують ліхтарі SolarForce.

Висока якість виконання, «гуманна» ціна і модульна система цих ліхтарів дозволяє (з допомогою змінного модуля і аксесуарів (хвостовики, бейзели, экстендеры, корони, кліпси, гарди)) підганяти ліхтар під Ваші індивідуальні предподчтения. Найбільш цікавими для мисливців будуть Solarforce в однорежимном варіанті, де Ви можете вибрати як фокусування, так і потужність потрібного Вам світла – дозволяючи використовувати Solarforce як для широкої засвітки (flood) так в зв’язці з потужним оптичним прицілом.