Яким чином доставити вантаж з-за кордону.

4-10-2018

Яким чином доставити вантаж з-за кордону.
Швидко розвивається турецька економіка стала виходу безлічі місцевих підприємств на міжнародний рівень, створивши широкі можливості для торгівлі. Важливо лише грамотно підійти до логістики та організації вантажоперевезень. По сьогоднішній день контейнерні перевезення з Туреччини морським шляхом залишаються найбільш вигідним способом доставки вантажів, а враховуючи близькість морських кордонів – не таким тривалим, як при торгівлі з іншими країнами (вантаж можна отримати в деяких випадках вже через 7-8 днів). Розвинена турецька і європейська автомобільна інфраструктура сьогодні дозволяє здійснювати безпечні швидкісні і відносно недорогі вантажні перевезення будь-яких товарів протягом всього 72-96 годин. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі грузоперевозки китай россия.
Співпраця з кращими вантажоперевізниками дозволило нам сформувати численний парк техніки (рефрижератори, контейнеровози, автопоїзди, спеціальні вантажні автомобілі) для безпечного транспортування негабаритних, швидкопсувних, небезпечних вантажів. Імпорт малогабаритних вантажів може стати занадто дорогою послугою для Вашого підприємства, понижувальної ліквідність завезення іноземних товарів.
Ми практикуємо доставку збірних вантажів з Туреччини допомогою грамотної консолідації – об’єднанням малогабаритних вантажів різних замовників в одному контейнері або фурі. Ми налагоджуємо комунікацію по проходженні митного контролю, беремо на себе завдання по отриманню необхідних дозволів і передаємо готову документацію. Така гнучкість при роботі з клієнтами дозволяє нам розвиватися і пропонувати найбільш вигідний та якісний сервіс.