Загранпаспорт донецк

11-1-2016

загранпаспорт донецкУ зв’язку зі сформованою ситуацією на Донбасі багато зіткнулися з проблемою оформлення закордонного паспорта. На даний момент у Донецькій і Луганській областях оформити закордонний паспорт можна. Як зазначили у Маріупольському відділі по оформленню закордонних паспортів, «регіональний сервер відключений, тому громадянам, які хочуть оформити закордонний паспорт, краще це зробити в будь-якій області, незалежно від місця їх реєстрації».

Таким чином, на сьогоднішній день жителям зони АТО закордонний паспорт можна оформити в будь-якій іншій області України. Я вам рекомендую сделать загранпаспорт в донецке


Конкретно по Донецької області


Отримати закордонний паспорт, для тих, хто його все-таки встиг оформити в містах Донецьк, Маріуполь, Макіївка, а також в Кіровському, Будьонівському, Єнакіївському, Харцизькому відділах, можна в місті Маріуполі за адресою вулиця Митрополитська, 20 (телефон для довідок: (0629) 54-39-76) попередньо перевіривши інформацію про його готовність на сайті Державного центру персоналізації документів (ДЦПД).А паспорти, які були оформлені в містах Краматорськ, Красноармійськ, Слов’янськ видаються за місцем оформлення документів.


Якщо документи подали, а паспорт не забрали


Якщо немає можливості забрати готовий паспорт у Донецькій чи Луганській області, а документ ще не був виготовлений і відправлений в місце подання документів, існує можливість отримати його за місцем вашого проживання. Для цього потрібно звернутися до Державної міграційної служби України одним з наступних способів:

1. Особисто звернутися з письмовою заявою до громадської приймальні ДМС України

2. Надіслати скановану копію заяви по електронній пошті [email protected];

3.Особисто подати заяву найближчим територіального органу ДМС України (обласного управління).

У заяві на ім’я Голови ДМС України Радутного С. І. необхідно вказати повністю прізвище, ім’я, по батькові та код платника податків заявника, дату і місце подання документів на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також обласний центр на території України, в якому заявнику зручно отримати паспорт.

Також є можливість відмовитися від отримання готового документа і подати заяву на оформлення нового закордонного паспорта або оформити другий закордонний паспорт з можливістю отримання першого паспорта після завершення АТО.