Частотный преобразователь цена украина

7-29-2017

Перетворювачі частоти – це миттєва поставка в будь-яку точку України за мінімальною ціною. Компанія Электромост місто Київ має в продажу широкий асортимент частотних перетворювачів наступних виробників: завод ОВЕН р. Харків, Данфосс (Данія), Hyundai (Корея), Хітачі » (Японія), CHINT (Китай), Шнайдер Електрик (Франція), INVT (Китай), Дельта (Нідерланди) і Invertek Drives (Англія). У нас найкращій частотный преобразователь цена украина.

Перетворювачі частотыприменяются для управління електродвигунами змінного струму: асинхронними електродвигунами, синхронними електродвигунами, сельсинами та іншими модифікаціями. Можливість регулювання обертів двигуна зміною частоти мережі можна описати формулою w=120f/р, тобто обороти двигуна прямо пропорційні частоті мережі.

Компанія Электромост є офіційним партнером харківського заводу Овен і має статус авторизованого системного інтегратора, що підтверджується відповідними сертифікатами (дивіться розділ «Сертифікати»). Фахівці ТОВ «Электромост» допоможуть підібрати перетворювачі частоти для завдання будь-якої складності. Інженери Компанії Электромост виконають роботи з налаштування та програмування частотного приводу, зберуть шафа управління, зроблять і налаштують автоматичну систему управління під необхідний технологічний процес.

Перетворювачі частоти Овен від Фірми Электромост – це висока якість збірки з надійних комплектуючих, оптова ціна, гарантія від виробника і висококваліфікований сервіс. Застосування частотних перетворювачів – це реальна економія електроенергії і