Як налаштувати полив городу.

3-7-2018
Як налаштувати полив городу.

Виконуємо автоматичний полив на будь-якій території, будь-якої групи рослин, працюємо комплексно під ключ. Повний комплекс автоматичного поливу з можливістю керувати та контролювати роботу системи автополиву через телефон. Газон є одним з найбільш важливих елементів композиції саду. Адже він вводить певний порядок в саду, так і зелена трава є прекрасним тлом для дерев, чагарників, квітів та будівель. Навіть у маленькому саду варто знайти місце на галявині для декоративно оздобленого газону, щоб він засяяв інакше. В саду, де росте трава холодніше, а вологість на 10% вище, ніж на асфальтованій або мощеної площі. Однак слід пам’ятати, що досягнення і підтримання зеленого газону досить складно. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі капельный полив.
Керує системою автополиву контролер, який легко настроюється по часу, по зонам ділянки, на яких повинен виконуватися полив, яка кількість води повинно бути задіяно і під яким кутом. Сама система, так і весь полив простий у використанні. Ви самі зможете програмувати контролер так, щоб полив виконував свою функцію в необхідний час (ранковий, вечірній або нічний режим), день тижня і на необхідній ділянці газону. Саме цей контролер керує спеціальними клапанами, які відкривають чи закривають подачу води в тих зонах, в яких це необхідно. Вони спеціально заховані під газон і поміщені в коробки, які захищають їх від впливів зовнішнього середовища.
А ось воду в систему поливу подає насосна установка прямо із загального водоканалу або ж з раніше підготовленого резервуара води, який може виступати, як очисна функція системи автоматичного поливу. На сьогодні є можливість самому придбати необхідну комплектацію і зробити автоматичний полив своїми руками. Ми ж пропонуємо такий варіант. Неправильно встановлений автоматичний полив може зашкодити рослинам і навіть газону. Це комплекс робіт по осушенню труб, консервація і зберігання насосного обладнання та контролера по управлінню.