Як просунути сайт

5-28-2019

Как продвинуть сайт
У цій статті я розповім про тих висновках до яких прийшов, коли займався просуванням сайтів. Інформація буде корисна тим, хто збирається просувати нові сайти. Комплексне просування обходиться в багато разів дорожче. Посилання – це всього лише один з факторів, що впливають на позицію вашого сайту. У даній статті розкриваються деякі нюанси seo.

Також хочемо вам порекомендувати R&K Agency
На практиці процес просування дуже громіздкий і полягає в утримання аудиторії на вашому сайті або просуває сторінки.
Основне золоте правило, завдяки якому новий сайт може з’явиться в топових позиціях – це наявність унікальної і корисної інформації.
По середньочастотним запитам, ваш сайт так само може зайняти цілком непогані позиції. Наведу приклад, що стосується мого сайту.

Таргетинг був обраний – всі місця розташування. Наприклад, мій сайт зайняв непогані позиції по середньо частотним запитам, що стимулює працювати над якістю матеріалу. Насправді є велика кількість ресурсів, де ви можете перевірити позиції сайту, але мені першим попався цей, і хоча я не коли не становив семантичне ядро для свого сайту, сайт зайняв наступні позиції за середньо частотним запитам.

 Алгоритми гугл ґрунтуються на більш ніж 200 унікальних сигналів, наприклад, як часто переходять на веб — сторінку, назву заголовка і тд. Я склав такий графік, щоб показати найбільш наочніше, як просувати сайт на високі позиції. Найперше і найважливіше – це унікальний та корисний і добре оформлений контент.

Протягом існування сайту даний пункт буде дуже важливий. Передбачається, що якісний сайт будуть відвідувати його будуть шукати в пошуковику, на нього будуть посилатися, зросте ТІЦ і PageRank. Верхні щаблі будуть даремні без фундаменту. На верхівки піраміди розташувалися найменш значущі чинники. Це насамперед стосується сайтів компаній, якщо ж ви ведете свій блог і не намагайтеся його монетезивати, то не обов’язково складати семантичне ядро. Внутрішня оптимізація сторінок сайту, наприклад, наявність опису сайту – description і тд.