Як вибрати скутер

1-9-2019

Как выбрать скутер
Правильно вибрати скутер або мопед – непросте завдання, але після ретельного вивчення питання, цілком здійсненне. Більше інших на території України поширені скутери, у яких робочий об’єм двигуна 50 см. куб. Для скутера пробки у великому мегаполісі не представляють особливої проблеми. Невеликий витрата бензину 2-3 л на 100 км шляху вельми актуальним для наших реалій.
Також хочемо вам порекомендувати вот этот сайт
При робочому об’ємі двигуна, великим 50 см3, ціни мають великий розкид, і для такого скутера або мотоцикла знадобиться відкрити права категорії «А». Багато 2-х тактний скутери відрізняються високим споживанням масла і палива, шумом, низькою екологічністю. Поршнева група швидше зношується і ресурс двигуна відповідно менше. Скутери 50 кубів на чотири такту спокушають потенційних власників м’якою їздою, економічністю, плавним розгоном. Масло в них потребує заміни тільки через 500-700 км шляху. Зазвичай на них встановлюють передню телескопічну вилку, задній гальмо барабанного типу. Щоб їздити по місту, достатньо буде скутера з колесами 10 дюймів. А ось для заміських поїздок в ліс, на рибалку, на дачу, краще купити скутер з колесами на 12, або 13 дюймів.
Якщо на скутері встановлений тільки задній амортизатор, тобто можливість повністю насолодитися м’яким ходом. А ось при встановленні двох амортизаторів власник отримує більш жорстку посадку, яка стане у нагоді, якщо планується постійно возити пасажира. Зазвичай в скутери краще заливати масло, призначене саме для даної моделі двотактного, або чотиритактного двигуна. Бензин краще купувати високої якості. Скутер дає власнику відчути справжню свободу. Для підлітка скутер є першим кроком у світ транспортних засобів і дарує задоволення. Краще починати з недорогого, економічного і надійного скутера. У цьому випадку радість не буде затьмарена високою вартістю, витратами на бензин, або частими ремонтами. Саме китайські скутери 50 кубів відповідають запитам і потребам новачка в світі двоколісних засобів пересування.