Як вибрати usb флешку

7-18-2018

Flash usb або по нашому просто флешка — річ незамінна. І як то так виходить, що купуєш флешку, начебто немаленького обсягу, а проходить рік-другий і виявляється, що вона вже безповоротно застаріла. І ось недавно я відчув цей симптом і вирішив замовити нову флешку. Як вибрати usb флешку, щоб вона жила довго і щасливо? Для початку скажу, якими критеріями потрібно керуватися при покупці флешки. Якщо ви врахуєте всі ці моменти, то виберіть найкращу ДЛЯ ВАС флешку. А вибрати не просто, повірте. Рекомендую купити флешки опт

Як вибрати флешку? Обсяг. Не варто брати саму «велику» в обсязі, тим більше на алиэкспресс, так як легко можна нарватися на підробку, так і переплатите сильно. Корпус. Він повинен бути міцним і цим все сказано. Остання моя флешка стала матір вже з перших днів. Ціна. За аналогічний товар різні продавці часом просять незрівнянно різні суми, навіщо платити більше? Швидкість. Чим більше швидкість, тим краще, але не завжди варто платити за швидкість, яка вам не потрібна. Надійність.

Хоча флешки зазвичай служать дуже довго, все ж є шанс нарватися на неякісний чіп. Зручність. Тут я мав на увазі можливість кріпити флешку до ключів, наявність карабіна або гумового корпусу, адже флешка все ж створена в першу чергу для постійної транспортування. Перераховані пункти, тепер більш докладно розберу їх з конкретними прикладами з алиэкспресс. Я міг би відразу вам порекомендувати флешку, але зрозумійте, через рік вона вже може застаріти, а принципи НІКОЛИ не застарівають.

Мудрість завжди базується саме на розумінні принципів, а не зубріння букви закону. Про загнув! 1. Якого обсягу флешку вибрати? Не варто робити з флешки жорсткий диск, флешка потрібна для ПЕРЕНОСУ, а не зберігання файлів, для зберігання потрібно купити зовнішній жорсткий диск. Ще флешка може знадобитися для установки на неї лінукс або віндовс, щоб потім встановити на комп’ютер.

Який обсяг для цього потрібен? Як мінімум 8 гігабайт, але це самий мінімум, краще купити на 16 гігабайт, можна і 32 гігабайти, цього буде достатньо для всіх можливих варіантів використання. 2. Який корпус флешки кращий? Питання насправді простий — МЕТАЛЕВИЙ. Так, так трохи дорожче, але будьте впевнені, ви не пошкодуєте, так як така флешка буде служити значно довше. Моя остання флешка була пластикова, і особливо критична та її частина, яка вставляється в USB роз’єм. Якщо ця частина пластикова, то будьте впевнені, дуже скоро вона в цьому місці зламається.