Фильтр грубой очистки

10-2-2017

Фільтри грубого очищення води ефективно використовуються для видалення таких видів забруднень: не розчинені механічні частинки, розчинені частинки заліза і марганцю, солі кальцію і магнію, неприємний присмак, запах і колір, бактеріологічне забруднення, важких металів і т. д. У моделях передбачається навіть зворотна промивка, Звертайте увагу і на механічні моделі, які затримують зважені частинки і великі домішки, які здатні нашкодити до передчасної поломки побутової техніки.

фильтр грубой очистки що врізаються безпосередньо у водопровідну трубу (магістраль) на «вході» в будинок або квартиру. Магістральні фільтри для очищення води– це колбовые фільтри, які встановлюються в систему водопроводу і можуть бути підключені як на холодну так і на гарячу воду.

МАГІСТРАЛЬНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ У БУДИНКУ
Якщо Вам необхідно підвищити якість водопровідної води у вашому будинку або квартирі найпростіше купити магістральний фільтр, який встановлюється на водопровідну трубу яка входить у вашу квартиру. Користь від встановлення такого фільтра відчують не тільки проживають в ньому люди але і побутова техніка. Наприклад магістральні фільтри для водопроводу дозволять захистити від бруду, піску, іржі пральні і посудомийні машини, бойлери та нагрівальні котли, а так само всередині будинкові водопровідні труби, зливні бачки і сучасні змішувачі, які особливо чутливі до забруднень подібного роду. Установка магістральної колби дозволить значно продовжити термін експлуатації вищевказаних приладів, а значить значно заощадити ваші кошти.

ПРИСТРІЙ МАГІСТРАЛЬНОГО ФІЛЬТРА
Магістральний фільтр ще називають НАТРУБНЫЙ КОРПУС, напевно тому, що він складається з високоміцного пластикового корпусу в який, в залежності від потреб, вставляється потрібний тип фільтруючого картриджа. Потім на корпус фільтра накручується кришка корпусу, що має вхідний і вихідний отвори для води, за допомогою яких магістральна колба кріпиться на водопровідну трубу.

В залежності від конструкції і призначення діаметр отворів може бути різним: 1″, 1/2″,1/4″, а різьблення або пластикова, або латунна.

Так само на кришці трубного корпусу, залежно від конструкції, може знаходиться «сбросник тиску», виконаний у вигляді кнопки або болта. Його призначення скидати тиск в колбі для полегшення відкручування кришки.