Как выбрать детскую коляску

1-31-2017

Хочу порекомендовать Вам купить детскую коляску , больше информации тут

коляска
Додаток в сім’ї – це завжди важливий і трепетний момент, наповнений щастям. Молоді батьки і родичі до народження дитини збирають необхідний набір для малюка, до якого входить дитяча коляска. Не маючи належного досвіду, вибрати оптимальний варіант стає досить важко. Як слід не розібравшись в темі, молоді мами часто виявляються в неприємній ситуації, коли їм доводиться взгромождать величезну коляску нагору по сходам, тому що вона не влізла в ліфт. Що ж вибрати, «транформер» або «класику»?

Вибираємо коляску: трансформер або класика

Обидва із названих варіантів мають безліч переваг. Модель «трансформер» здатна перетворитися з «лежачою» колиски в прогулянковий варіант з положення «сидячи». Також трансформер можна позбавити від усього зайвого – відчепивши невикористані елементи, цим самим полегшивши коляску. При необхідності деталі повертаються на місце і коляска у відповідному вигляді готова служити батькам і дитині. Така коляска оснащена ручкою, яка може фіксуватися як з передньої, так і задньої сторони. Потрібне положення відкриває дитині огляд або ж захищає від вітру в негоду. Коляска-трансформер хороша тим, що може складатися і не займає багато місця – запросто поміститься в багажнику невеликий легковика.

З недоліків можна виділити велику вагу і низький рівень маневреності. Також часто у таких моделях спостерігається нерівна поверхня люльки в положенні лежачи – в місці, де є фіксатор нижній частині. Але ця проблема вирішувана – досить прокласти цю частину жорстким матрацом. Ще одні недоліком вважається те, що коляска-трансформер занизька, що незручно для використання батьками високого зросту.

Під класичні коляски підходять моделі 3 в 1, хоча деякі їх плутають з трансформерами. Каркас такої коляски не складається, а має одне положення. Переносна люлька виймається і в основу встановлюється прогулянковий варіант, який може служити і дитячим автомобільним кріслом. При цьому така коляска не змінює свої габарити і є відносно громіздкою перед варіантом «трансформер». При цьому коляска-класика має більш легким вагою і може краще маневрувати. Незважаючи на наявність варіанта для прогулянок, батьки часто набувають ще одну коляску – спеціально для цієї мети. Адже не завжди зручно возити за собою таку громадину, відмінною альтернативою є коляска-тростина.