Вибираємо диван для дому.

3-4-2019

Вибираємо диван для дому.

Якими вони повинні бути, щоб ви могли розташуватися на дивані з комфортом. Як вибрати зручний диван, і які дивани вважати зручними. Вони дозволяють фіксувати бажаний кут нахилу спинки або підлокітника. У деяких моделях підлокітник можна встановити практично вертикально. Збільшити висоту спинки можна за допомогою выдвигающегося підголівника. Іноді він ховається всередині каркаса спинки у власній «лузі» і щоб висунути його, необхідно зняти подушки і вивернути шарніри. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі угловые диваны.
Інші виробники пропонують складену подушку: верхня частина спинки піднімається і фіксується на металевих стрижнях. Самий зручний (і більш дорогою) варіант – «заворачивающиеся» краю подушки спинки. Це допоможе вибрати модель потрібних обрисів. Якщо ви збираєтеся дивитися фільми напівлежачи, вам потрібен зовсім не такий диван, як якщо б ви планували приймати відвідувачів на ресепшн офісу.
Для переговорів підійдуть моделі з поворотними елементами спинки дивану: вони незамінні, якщо вам доводиться довго розмовляти, сидячи боком – обличчям до співрозмовника. На звичайному дивані спина без підтримки втомиться, а диван з мобільного спинкою дозволить вам прийняти зручне положення. Компромісний варіант: округлені моделі острівного типу і дивани з «виїмками» під спину кожного сидячого. Вибирайте – недорога традиційна моделі або диван з незвичайним механізмом. Стандартна висота – приблизно 42 см від підлоги.