Як вибрати запам’ятовуючий пристрій флеш.

7-18-2018

Як вибрати запам’ятовуючий пристрій флеш.

Карта пам’яті — це цифровий запам’ятовуючий пристрій, який використовується для зберігання інформації. Відмітна особливість — компактність: такий виріб не обтяжить кишеню свого власника і зовні нагадує мініатюрний шматок пластику. Головна перевага карт пам’яті серед асортименту запам’ятовуючих пристроїв — вбудований енергонезалежний модуль флеш — пам’яті зберігає інформацію навіть тоді, коли пристрій вилучено з гаджета. Отже, як же їх вибирати. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі флешки опт.
Варіант складніше — вибрати і купити карту пам’яті самостійно, попередньо вивчивши купа інформації. Відмітна особливість — невисока на карту пам’яті ціна і максимальний об’єм 4 Гб. Максимальний обсяг такої карти пам’яті 32 гб, а відрізняється від попередньої більшою швидкістю запису та обміну даними. Мінус: не всі старі девайси можуть працювати з таким запам’ятовуючим пристроєм. Але такі карти пам’яті мікро коштують дорожче, формат SDXC підтримують не всі пристрої і поки не отримали широкого розповсюдження.
MiniSD є аналогом SD меншого розміру і практично не використовується. А ось прийшли їм на зміну microSD — більш практичне рішення. Мінуси: поки дорога ціна карти пам’яті через їх рідкісність. MicroDS або TransFlash займає друге місце по популярності після №1 — 2 і відрізняється мініатюрними розмірами і демократичними цінниками. MicroSDHC — це гб карта пам’яті від 4 — х до 32 Гб з високою швидкістю обміну даними.